Αwesome Beta

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αwesome Beta

The best forum!

Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Παρόντες χρήστες

1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας


[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 10, στις Τετ Νοε 03, 2010 6:39 pm

Στατιστικά

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 310 θέματα σε 75 θέματα

Τα μέλη μας είναι συνολικά 3

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η sakissakis


    Πέγκυ Ζήνα: «Καλά κάνει το ΣΔΟΕ και μας κυνηγάει»

    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    Πέγκυ Ζήνα: «Καλά κάνει το ΣΔΟΕ και μας κυνηγάει» Empty Πέγκυ Ζήνα: «Καλά κάνει το ΣΔΟΕ και μας κυνηγάει»

    Δημοσίευση από ???????? Κυρ Οκτ 17, 2010 4:21 pm

    Αρκετά… μέτωπα πρόκειται να ανοίξει μετά την παραπάνω δήλωσή της η Πέγκυ Ζήνα η οποία σε μία αποκαλυπτική της συνέντευξη μιλά έξω από τα δόντια για τα πάντα. “Πιστεύω ότι είναι πολύ άδικο να κλέβεις την Εφορία και να πεινάνε οι συνάνθρωποί σου. Άμα πληρώνεσαι καλά, πρέπει να πληρώνεις την Εφορία. Ξέρω ότι πονάει αλλά είναι κλεψιά το να μην πληρώνεις” δήλωσε η Πέγκυ Ζήνα ενώ αναφέρθηκε και στην πρόσφατη περιπέτεια υγείας που είχε. «“Τώρα είναι πολύ καλά. Δεν ήταν μεγάλη περιπέτεια υγείας. Ήταν κάτι που παθαίνει ο κάθε άνθρωπος, μια ίωση”. Τι απαντά όμως στα σενάρια που τη θέλουν στα χωρίσματα από τον σύζυγό της Γιώργο Λύρα; «“Πώς γίνεται να περνάω κρίση στο γάμο μου και να είμαι 24 ώρες το 24ωρο με τον Γιώργο; Κάναμε δυο μήνες διακοπές μαζί, έχει άμεση σχέση με τη δουλειά, είμαστε μαζί παντού και πάντα. Όχι, λοιπόν, δεν χωρίζω”. Πηγή: Θέμα

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 19, 2024 12:54 pm