Αwesome Beta

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αwesome Beta

The best forum!

Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Παρόντες χρήστες

1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας


[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 10, στις Τετ Νοε 03, 2010 6:39 pm

Στατιστικά

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 310 θέματα σε 75 θέματα

Τα μέλη μας είναι συνολικά 3

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η sakissakis


    ΠΟΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΟ PC ΣΑΣ?

    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    ΠΟΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΟ PC ΣΑΣ? Empty ΠΟΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΟ PC ΣΑΣ?

    Δημοσίευση από ???????? Κυρ Ιουλ 11, 2010 5:57 pm

    ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΠΛΟΚΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΑΓΟΡΑΣΑ PC ME WINDOWS VISTA 32bit EKANA FORMAT KAI EBAΛA ΞΑΝΑ TA WINDOWS VISTA. KAI ΠAΛI EKANA FORMAT ΕΞΑΙΤΙΑΣ IΩΝ KAI TEΛIKA EBAΛA TA WINDOWS XP PROFESIONAL SP3 KAI ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την POST46 στις Κυρ Ιουλ 11, 2010 6:15 pm, 5 φορές συνολικά
    DARKPHOENIX
    DARKPHOENIX
    Administrators
    Administrators


    Αριθμός μηνυμάτων : 72
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2010
    Τόπος : in my spirit of freedom

    ΠΟΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΟ PC ΣΑΣ? Empty Απ: ΠΟΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΟ PC ΣΑΣ?

    Δημοσίευση από DARKPHOENIX Κυρ Ιουλ 11, 2010 6:00 pm

    γενικά όλα τα έχω χρησιμοποιήσει είτε σε φίλους, είτε σε συγγενείς, πάντως εγώ έχω windows xp service pack 3 professional και home!
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    ΠΟΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΟ PC ΣΑΣ? Empty Απ: ΠΟΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΟ PC ΣΑΣ?

    Δημοσίευση από ???????? Σαβ Νοε 13, 2010 9:21 pm

    me 2!!
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    ΠΟΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΟ PC ΣΑΣ? Empty Απ: ΠΟΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΟ PC ΣΑΣ?

    Δημοσίευση από ???????? Κυρ Νοε 14, 2010 11:16 pm

    windows xp proffesional sp3
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    ΠΟΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΟ PC ΣΑΣ? Empty Απ: ΠΟΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΟ PC ΣΑΣ?

    Δημοσίευση από ???????? Κυρ Νοε 14, 2010 11:17 pm

    αρχοντας..Το pc το εχεις για gaming??
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    ΠΟΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΟ PC ΣΑΣ? Empty Απ: ΠΟΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΟ PC ΣΑΣ?

    Δημοσίευση από ???????? Κυρ Νοε 14, 2010 11:21 pm

    για γενικη χρηση φιλε ειναι.....για ολη την οικογενια
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    ΠΟΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΟ PC ΣΑΣ? Empty Απ: ΠΟΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΟ PC ΣΑΣ?

    Δημοσίευση από ???????? Κυρ Νοε 14, 2010 11:32 pm

    α καλο σε βρισκω...

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Απρ 27, 2024 5:43 am